Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ отримувача *
Номер телефону *
Ваш E-mail (обіцяємо, ніякого спаму) *
Населений пункт *
№ складу Нової Пошти
Спосіб оплати
Маєте коментар?
Шановний замовнику, після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш оператор для уточнення зручного способу оплати та інших подробиць.

Дякуємо, що обрали нас!

Етажерки (гірки, стійки) для кенді бару та фуршету

Дивитись ще

Ми пропонуємо купити стійки (етажерки) для кенді бару та фуршету за невисокою ціною

Ефектно оформлений фуршет – це не тільки асортимент страв. Це ще й уміння їх красиво подати і привернути увагу до кожного. Як тут обійтися без етажерки для кейтерингу? Кілька таких гірок здатні стати яскравими акцентами на столі. На них закуски і десерти виглядають виграшно і вишукано і привертають до себе увагу гостей. Ніщо не загубиться, і гості сповна насолодяться організованим заходом.
Ми пропонуємо купити стійки для фуршету за невисокою вартістю. А на додачу отримати якість і практичність.
Особливості гірок для фуршету
У списку аксесуарів у організаторів кейтерингу стійки для фуршетів займають почесне місце. І не тільки тому, що вони дозволяють ефектно подати частування. Такі етажерки для фуршету мають цілу низку особливостей, які дозволяють провести подію на вищому рівні. Все тому що такі аксесуари для фуршетів:
– місткі. Залежно від кількості ярусів (від трьох і більше) етажерки дозволяють ефективно використовувати місце на столі;
– легкі. Важать вони небагато, незважаючи на свою місткість. Це особливо важливо при перевезенні та встановлення;
– безпечні. Такі вироби виготовлені з акрилу, який не вступає в реакцію з продуктами, не псує їх смаку і не шкодить здоров'ю;
– різні розміри і дизайни. Для кожного індивідуального випадку знайдеться те, що впишеться в концепцію фуршету ідеально.
Переваги покупки
Подібні етажерки для заходів – більш ніж вдале придбання для фуршету.
По-перше, в порівнянні зі скляними ці вироби недорогі, і до того ж виглядають не менш вишукано.
По-друге, вони ідеально підійдуть для багатьох міні-страв, десертів, закусок. На них також можна і виставити напої.
По-третє, значно економлять місце на столі, дозволивши використовувати його грамотно, і знайти місце для всіх приготованих страв.
Надати ефектності фуршетному столу і при цьому естетично виставити всі страви як ніщо інше допоможуть стійки для заходів. Сучасні і місткі вони стануть прикрасою будь-якого столу. А ми пропонуємо купити такі аксесуари для фуршету за низькими оптовими цінами.
Ласкаво просимо! Будемо раді співпрацювати з Вами!
РОЗДІЛИ САЙТУ
Підписатися на новини
© 2015-2019 PARTYPOSUD™