Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ отримувача *
Номер телефону *
Ваш E-mail (обіцяємо, ніякого спаму) *
Населений пункт *
№ складу Нової Пошти
Спосіб оплати
Маєте коментар?
Шановний замовнику, після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш оператор для уточнення зручного способу оплати та інших подробиць.

Дякуємо, що обрали нас!

Купити кондитерський мішок

Мішок кондитерський

92.5
грн
Кількість:
50 шт/уп
92.50 грн/уп - 1 л
135 грн/уп - 2 л

Колір: прозорий
Матеріал: поліетилен (PE)

І кухареві-професіоналу, і необізнаному новачкові неодмінно знадобляться інструменти при приготуванні страв. Іноді – досить особливі й специфічні. Такі як мішечок кондитерський одноразовий.
З ним робота на кухні стає набагато легшою. Він допоможе нанести крем на торт, наповнити мусом профітролі, викласти тісто для випічки на деко. А особливо виручить при нанесенні дрібних елементів декору.
Купити кондитерський мішок одноразовий об'ємом 1л, 2л можете у нас оптовою партією за оптовою ціною.

Особливості кондитерського мішка

Продуманий і функціональний дизайн – ось в чому головна перевага кондитерського мішка.
Крім того що виріб м'який і форма його оптимально зручна, що полегшує роботу з кондитерськими виробами, він ще й легкий і практичний. І плюс до всього, одноразовий, що дозволить заощадити ресурси на митті.
Завдяки матеріалу – харчовому поліетилену, – мішок не ковзає, і його зручно тримати у руках разом із вмістом. Матеріал високої якості, безпечний, не виділяє шкідливих речовин і не дає стороннього запаху.
Купити мішок кондитерський можете у нас за прийнятною ціною зручною оптовою упаковкою. А до того ж можете придбати набір інструментів для роботи з мастикою і марципаном.
РОЗДІЛИ САЙТУ
Підписатися на новини
© 2015-2019 PARTYPOSUD™