PARTYPOSUD.UA
Click to order

ПАПЕРОВІ СОЛОМИНКИ ДЛЯ НАПОЇВ

Паперові трубочки для напоїв: екологічні аксесуари
Освіжитися холодненьким напоєм в спеку – що може бути краще? А де напої, там і соломинки. Це незамінна складова сервірування, а фуршетний стіл або кенді-бар без них здається неповним. Якщо потрібні такі аксесуари, PartyPosud пропонує купити паперові трубочки. Вони додадуть зручності вживанню та стануть родзинкою столу з частуванням, гармонійно доповнивши інші складові. Нестачі в аксесуарах немає: партії, які можна сформувати, є роздрібні та гуртові.
Трубочки для коктейлів: специфіка
Коктейльні витратні матеріали – гарна екологічна альтернатива пластику. І їх вибирають ті, кому небайдуже питання збереження навколишнього середовища. Матеріал, що використовується в виготовленні – папір. Він досить щільний, що не дозволяє трубочці розмокнути, добре тримає форму. Довжина стандартна –19 см, трубочка пряма. Кольори – найрізноманітніші. Це білий, сріблястий, багато яскравих (смарагдовий, фіолетовий, жовтий та інші). Є смугасті аксесуари в декількох кольорах. Вибір великий: і для стриманих подач, і для яскравих презентацій.

Область застосування
Купити паперові трубочки особливо прагнуть в теплу пору року, адже вони розходяться в спеку дуже швидко. Подають аксесуари до лимонаду та молочних коктейлів на дитячих святах, пропонують до мохіто й соків на фуршетних столах, доповнюють ними холодний чай та коктейлі в кафе. Словом, практично всі види напоїв, які освіжають, доповнюють такими трубочками з паперу.

Переваги соломинки з паперу
На відміну від звичних одноразових трубочок у паперових набагато більше переваг:
екологічність. Папір не завдає шкоди навколишньому середовищу, як і людині. Підходить для повторного перероблення;
якість. Вироби міцні, щільні, не втрачають кольору, виготовлені на потужностях компанії з перевіреної сировини;
дизайн. Зовнішній вигляд вдало доповнить будь-який формат: урочисті заходи або коктейльні вечірки;
зручність. Через трубочку зручно пити не тільки звичайні напої. Але особливо – специфічні, наприклад, шарові безалкогольні коктейлі, де хотілося б зберегти кожен шар. Розмішувати вміст склянки теж зручно.

Додаткові замовлення
Придбати у PartyPosud можна не тільки соломинки. Види пропозицій на додаток до трубочок більш ніж різноманітні. Перше, що стане в пригоді для сервірування фуршетного столу – піали, стаканчики й тарілочки. Потрібні підставки для солодощів, паперові капсули та етажерки? У своєму каталозі маємо і їх. Щоб стіл сервірувати повністю, не обійтися без ложок з виделками – і столове наряддя є в каталозі.

Вигода замовлення у PartyPosud
Звернувшись до PartyPosud, отримаєте паперові трубочки для напоїв в асортименті. До того ж є й інші товари. Компанія сама займається виробництвом продукції для сервірування фуршетного столу. Крім великого асортименту це ще якість та наявність товару на складі. Допоможемо сформувати індивідуальну партію: продаємо гуртом та у роздріб. Пропонуємо доставлення виробів по всій країні.

Потрібні трубочки для коктейлів? Дивіться в каталозі й замовляйте хоч зараз!
Пропонуємо розглянути: