PARTYPOSUD.UA
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ отримувача (обов’язкове поле)
Номер Вашого телефону (обов’язкове поле)
0978010350
Транспортна компанія
Населений пункт
Номер відділення НОВОЇ ПОШТИ | індекс УКРПОШТИ
Спосіб оплати
Коментар до замовлення
Скоротити час обробки замовлення
При виборі НЕ ТЕЛЕФОНУЙТЕ МЕНІ

Порошки з фруктів та ягід

Порошок з фруктів та ягід: смачно й зручно
Сушені плоди з ягодами це не тільки сухофрукти, а й незвичний формат – у вигляді порошків. Відмінний спосіб урізноманітнити раціон. Наприклад, використовувати як добавку до чаю або барвник. Купити порошки із сухофруктів пропонує компанія PartyPosud, партії в роздріб або гуртом. Це зручні 50-грамові упакування.
Ягідний та фруктовий порошок: специфіка
В цьому випадку порошок – це попередньо висушена та згодом подрібнена ягода або плід. Фракція залежить від в'язкості сировини, але загалом це ароматна смачна добавка.
У нашому каталозі є такі пропозиції, як порошок з:
яблука;
малини;
груші;
абрикоса;
смородини;
полуниці;
сливи.
Також пропонуємо вишню та черешню, але не у вигляді порошку, а подрібнену.

Де використовують порошок з ягід і фруктів
Оскільки продукт володіє інтенсивним смаком, яскравим кольором, насиченим індивідуальним ароматом, його з успіхом використовують як натуральний ароматизатор, барвник і навіть підсилювача смаку. Так можна на всі сто бути впевненим у відсутності шкідливих речовин в сировині, а значить, і в приготованій страві. Додають порошок з ягід і фруктів у різноманітні солодощі: креми, морозиво, йогурти, випічку, муси, тістечка. Особливо смачним, насиченим, ароматним виходить чай з такими наповнювачами. Їх використовують як самостійно (наприклад, заварюючи один чи декілька видів), так і додають до різних чаїв: зеленого, чорного, трав'яному. Використовують «пудру» і в промисловому виробництві продукції, і для приготування домашніх кулінарних шедеврів. Більш того, додають до косметичних і навіть лікарських засобів.

Порошок з фруктів і ягід: переваги
По-перше, це 100% натуральна сировина. А це означає, що в порошку жодних добавок, консервантів чи барвників.
По-друге, має гарні поживні цінності. Оскільки в сухофруктах різних видів максимально збережені мінерали, вітаміни, поживні речовини, продукт корисний.
По-третє, це зручні способи продажу: пропонуємо упакування в роздріб та гуртом. І цей товар має досить гарний попит.

Бажаєте придбати смачний корисний продукт для себе або ж на продаж? Де купити ягідні та фруктові порошки або порошки з овочів, як не у компанії PartyPosud? Це якісний продукт, зручні упакування та прийнятна ціна.
Пропонуємо розглянути: