PARTYPOSUD.UA

ложечки та виделочки

Одноразові ложки та виделки: незамінні деталі фуршету
Будь-якому виїзному заходу знадобиться чималий комплект одноразового посуду. Але якщо не поставити столове наряддя, сервірування буде виглядати незавершеним. Потрібні гармонійні набори, з матеріалу, як у тарілок та склянок. Купити одноразові ложки та виделки просто у компанії PartyPosud, причому гуртом та в роздріб. На відміну від звичайних одноразових, ці набори більш сучасні, витончені та безпечні.
Що відрізняє одноразові столові набори
Стильний зовнішній вигляд, що доповнює формат урочистості, гармонує з посудом, відповідає санітарним нормам – цього досягли, створюючи ложечки та виделочки для десертів. Що ж вони являють собою? В першу чергу їх ідентифікує матеріал – полістирол (інакше його називають склопластиком). Виглядає практично як скло, завдяки чому ложки-виделки навіть віддалено не нагадують звичні пластикові. Кольори – чорний матовий та білий прозорий.

Дизайн досить простий:
ложка. Довжина – 10 см. Зручна ергономічна ручка, злегка вигнута, пласка або тонка. У лопаті ложки закруглені краї, що додає безпеки;
виделка. Довжина також 10 см. У каталозі два види: з трьома зубцями (тюльпаноподібний дизайн) та з чотирма (прямокутна форма). Вони негострі. Ручка пласка або тонка, зручна для захоплення та утримання.

Переваги виделок з ложками
Купити одноразові ложки та виделки – означає отримати ряд переваг:
стильний дизайн, що гармонує з будь-яким посудом;
ергономічну та безпечну форму;
відмінну якість матеріалу: відсутній пластиковий запах, не псується смак їжі, вироби міцні.

Ложечки та виделочки для десертів: сфера застосування
Назва підказує: використовують вироби для дегустації солодощів. Але можна спробувати не тільки десертні частування, але й розмішати напій, поласувати закускою, наколоти нарізані овочі чи дегустувати їжу у процесі приготування. Вони – фаворити в організаторів виїзних заходів. Також їх використовують повсюдно, де лиш подають їжу, хіба що не в дорогих ресторанах.

З чим комбінувати
Виделки з ложками купують на додачу до склопластикового посуду, розрахованого для презентації. Його різновидів декілька: склянки (від 100 мл та до 100 мл), піали, ложки для подачі закусок. Посуд купити можна у PartyPosud.

Особливості співпраці з компанією
Придивляєтеся до каталогів з одноразовим фуршетним посудом? Зверніть увагу на асортимент PartyPosud. У компанії власне виробництво, а це гарантія якості, різноманітності видів, самі ж вироби завжди в наявності. Пропонуємо варіативність пакувань: є можливість сформувати їх індивідуально. Продаємо гуртом, пропонуємо й роздріб. Ціни від виробника неодмінно потішать.

Звертайтеся! І отримаєте ідеальні десертні набори!

Пропонуємо розглянути: