PARTYPOSUD.UA
Click to order

ШПАЖКИ І ПАЛИЧКИ ДЛЯ КЕЙК ПОПСІВ

Шпажки та палички для кейк попсів: корисні фуршетні дрібниці
Певні солодощі та закуски не вийде подавати, просто розставивши на таці. До них потрібні додаткові аксесуари – палички або шпажки. З їх допомогою гостям зручно куштувати страви, не зіпсувавши частування та не забруднивши руки. Компанія PartyPosud пропонує купити палички для кейк попсів і льодяників, а на додачу і шпажки. Партії різні: гурт, роздріб, формуємо індивідуально.
Палички для кейк попсів і льодяників та шпажки: особливості
шпажки. Існує два варіанти, що відрізняються матеріалом, дизайном, розмірами. Один з бамбука. Поверхня гладенька, довжина близько 10 см, дуже нагадують дерев'яні. Матеріал другого («Кристал») – склопластик. Кольори класичні, їх два: прозорий білий та матовий чорний. Форма безпечна, зручна. Довжина 9 см;
палички для кейк попсів і льодяників. Використаний поліпропілен для виготовлення виробів. Кольори класичні – чорний та білий. Форма тонка, 15 см. Добре тримає кулясті солодощі.

Переваги фуршетних витратних матеріалів
По-перше, зручність. Шпажки для фуршету та палички досить довгі, не дуже тонкі, легкі.
По-друге, безпека – завдяки матеріалу та його обробленню. Бамбук екологічний, ретельно відполірований – немає шорсткостей. Пластикові витратні матеріали не вступають в хімічну реакцію з їжею.
По-третє, якість. Використано лише перевірену сировину, оскільки компанія – виробник компонентів для сервірування.
По-четверте, стриманий дизайн. Бамбукові та пластикові дрібниці вдало доповнять інший посуд, столові набори, витратні матеріали.

Область застосування виробів
Дерев'яні палички використовують для закусок: на них зручно формувати частування з декількох інгредієнтів, фіксувати рулетики, збирати фрукти. Палички для попсів використовують не тільки для їх подачі, але й для цукерок ручної роботи, морозива, льодяників, інших солодощів. Навіть для закусок вони підходять, кулястих – особливо. Необхідність в таких компонентах виникає в організаторів виїзних заходів, сфери HoReCa, домашнього користування.

Додаткові пропозиції
Купити палички для кейк попсів і льодяників недостатньо, щоб накритий стіл був завершеним. Потрібен посуд, причому різні види: тарілочки, стаканчики для десертів, ложки, призначені для подачі мінізакусок. До того ж знадобляться одноразові набори: ложки та виделки. Ще варто замовити соус-капсули, вони теж стануть частиною накритого столу.

PartyPosud: чому співпраця вигідна
Шукаєте шпажки для фуршету або палички для солодощів? Подивіться каталог PartyPosud. Тут знайдете незамінні для фуршетного столу рішення. Також є деякі види посуду, партії – гурт та роздріб. Вартість продукції невисока: компанія є виробником, тому жодних націнок та накруток. А от оперативне доставлення товару запорука збереження вашого часу.

Телефонуйте! Будемо раді допомогти підібрати партію дрібниць для фуршетного столу персонально для вас.

Пропонуємо розглянути: