PARTYPOSUD.UA
Click to order

ПОСУД ДЛЯ КЕНДІ БАРУ

Посуд для кенді-бару: стильний, зручний, безпечний
Не самі лише частування є частиною кенді-бару та фуршетного столу. Не менш важливе сервірування та оформлення. Як це уявити без стильного посуду? Але звичайний не годиться – потрібен професійний. Такий, який би допоміг найбільш вдало презентувати страви, був би зручним та безпечним. І щоб міг стати доповненням атмосфери частування та виглядав доречно. Купити посуд для кенді-бару можете у компанії PartyPosud. У нас власне виробництво, а тому він якісний, ціни зважені, та й представлений в широкому асортименті. Партії продаємо як гуртом, так і в роздріб.
Посуд для фуршету: що є в каталозі
Одноразовий посуд для приготування та подачі десертів у нас зібраний в усьому розмаїтті: вибір більш ніж достатній.
У списку пропозицій представлені такі види:
посуд для сервірування (мініатюрні чи об'ємні стаканчики, піали, ложечки для презентацій);
витратні матеріали для сервірування (шпажки, трубочки, соус-капсули, виделки та ложки, етажерки);
диспенсери;
паперові витратні матеріали (формочки та капсули, коробки для солодощів, підкладки для тортів й тістечок);
кондитерські мішки та набори інструментів для роботи над десертами.

Посуд для Candy Bar: особливості товарів
Стаканчики й тарілочки для фуршету перш за все стильні. Вони виготовлені з полістиролу – прозорого матеріалу, схожого на скло, але не настільки крихкого та значно легшого. Акцент зроблений на естетику форми. І щоб накрити оригінальний стіл, досить купити посуд для кенді-бару гуртом від PartyPosud. У нього власний стиль, тому навіть без маркування наш посуд не переплутати з іншим. Ми взяли за основу геометричні фігури – овал, ромб, еліпс, конус, піраміду. Виходячи з цього, посуд для Candy Bar отримав свої форми, відповідно й назви.
Якщо мова про витратні матеріали для приготування (так звані витратники), товари якісні та зручні, а вибір чималий. Взяти хоча б формочки для випічки. Вони посилені та міцні, в той самий час досить естетичні, щоб в них подавати частування. Це різноманітні дизайни, розміри, кольори. Кондитерські мішки також якісні – з ними зручно працювати та вони не розірвуться в поспіху приготування. А ось диспенсери незамінні для рідких компонентів. В каталозі найбільш популярні розміри: від невеликих 225 мл до об'ємних 680 мл.

Де і для чого можна використовувати
Посуд для фуршету призначений не тільки для презентації на фуршетному столі або для організації солодкого столу. Він неодмінно стане в пригоді в кондитерських, пекарнях, кафе, супермаркетах. Деякі види аксесуарів для приготування виручать на кухні – професійній та домашній. Мус, тірамісу, желе, морозиво, нарізані фрукти – все, де зроблена ставка на шари та колір, ефектно виглядає в прозорих стаканчиках. А ось тарілочки ідеальні для закусок. На етажерках – акрилових й картонних – зручно розміщувати кекси, мафіни, еклери, макаруни та інші подібні солодощі.

Переваги співпраці з PartyPosud
Потрібно купити посуд для кенді-бару? У нас є всілякі види. З придбанням саме у PartyPosud одноразового посуду та витратних матеріалів ви отримуєте цілий ряд вигод:
В першу чергу це заощадження часу на пошук – все зібрано в одному каталозі, відсортовано по розділах. А оперативне доставлення в будь-яке з міст країни не змусить вас чекати.
Оскільки виробництво наше власне, продукція якісна, міцна, безпечна, виготовлена з перевіреної сировини. Та й можливі варіанти пакувань: зберемо під замовлення ту кількість товарів, яку забажаєте. Це гуртові партії та продаж в роздріб.
Хвилюють покупців й ціни. Що ж, вони більш ніж вигідні: купуєте з перших рук, тому вартість від виробника.

Звертайтеся! Будемо співпрацювати! Підберемо вам індивідуально гуртом чи вроздріб партію товарів: з ними легко організувати частування будь-якого ступеня складності.

Пропонуємо розглянути: