PARTYPOSUD.UA

ПАПЕРОВІ ФОРМОЧКИ ДЛЯ КЕКСІВ І ВИПІЧКИ

Паперові формочки для кексів і випічки: дизайн та специфіка
Деякі із видів солодощів – як от маффіни або капкейки – не вийде приготувати на звичайному декові. Для них необхідно підібрати спеціальні капсули, в яких зручно випікати і які для презентації ідеально підходять. Що може бути простішим, аніж вибрати та купити паперові форми для кексів в інтернет-магазині PartyPosud? Дизайни яскраві або стримані, але всі зручні та практичні.
Паперові форми для кексів: чим заповнений розділ
Тут декілька різновидів паперових виробів для випікання та подачі солодощів. Вони відрізняються за зовнішнім виглядом:
гофрована. Щільний гофрований матеріал використаний у виробництві формочки. Висота капсули – 5×3 см;
з посиленим бортом. Капсула невисока – 5×3 см. Використаний папір з ПЕТ-покриттям: формочка двошарова. Всередині біла, зовні кольорова: представлена в яскравій кольоровій гамі (салатова, блакитна, жовта та інші);
тюльпаноподібна: з посиленим бортом та звичайна. Розміри – 5×8 або ж 5×9 см. Добре походять для подачі: в них можна покласти також готову випічку. Є дуже стильні незвичні кольори капсул: чорна, біла, насичена синя, шоколадна й інші;
фольгована з посиленим бортом. Також невисока (5×3 см), з паперу та фольги. Купити паперові форми для кексів можна в гамі металік: тут червоний, жовтий, білий кольори;
з посиленим бортом «Спідничка». Капсула 5×3,5 см, має таку назву через специфічний вигляд.

Переваги форми для мафінів
Такий вид витратних матеріалів для кухні дуже виручає. У них достатньо переваг:
По-перше, заощаджують час. В капсули для випічки просто заливають тісто і не потрібно інших видів формочок – металевих, керамічних або ж силіконових.
По-друге, мають стильний дизайн. Є яскраві, а є й непомітні, але кожен різновид вид по-своєму стильний, доповнить будь-який захід.
По-третє, забезпечують гігієнічність. Паперові формочки не дозволяють контактувати готовим пригощанням з різноманітними поверхнями.
По-четверте, зручні. Що тримати солодощі в руці, що куштувати випічку на смак не складе зайвих клопотів.
По-п'яте, міцні. Не деформуються, витримують високі температури (якщо мова про ті капсули, що призначені для випікання).

Где купить бумажные формы для кексов?
Обратившись к PartyPosud, вы получите столько изделий, сколько понадобится: у нас собственное производство, есть опт и розница. Товары качественные и прочные. И доставка оперативная. А вдобавок к формочкам предлагаем сопутствующие товары. На этапе приготовления сладостей понадобятся кондитерские мешки, диспенсеры, инструменты кондитера – это тоже есть. Для презентации сладостей в столь ярких бумажных капсулах пригодятся этажерки. На них просто расставить угощения, обратив на них внимание и сэкономив пространство стола. А вот для транспортировки готового десерта понадобятся коробки, и они тоже есть в ассортименте. Покупайте!

Ищете формы для маффинов? Оформляйте заказ у нас! Для любого праздника капсулы уже готовы.
Пропонуємо розглянути: