PARTYPOSUD.UA
Click to order

УПАКОВКА ДЛЯ КОНДИТЕРСЬКИХ ВИРОБІВ

Упаковка для кондитерських виробів: види, особливості, матеріали
Доставлення й подача солодощів – це часом просто неможливе, якщо під рукою немає спеціального упакування. Тільки завдяки йому кондитерські вироби цілими та неушкодженими можна доставити до місця призначення. А за допомогою кондитерських підставок подати капкейки або використовувати підкладки для тортів. У PartyPosud можете купити упаковку для кондитерських виробів найрізноманітніших видів. До того ж в різній кількості: в роздріб або гуртовою партією.
Упаковка для десертів: пропозиції каталогу
У списку пропозицій кілька видів пакувань. Призначені для популярних видів солодощів.

Коробки
Така упаковка для кондитерських виробів теж ділиться на декілька видів. Вони призначені для:
капкейків. Ємність картонна, зі знімною кришкою та вікном в ній. Є три види: на 4, 6, 9 одиниць – всередині передбачені осередки;
макаронс. Розміри – 20х10х5см. Виготовлена із крейдованого картону, кришка відкидається, з віконцем;
пряників або печива. Параметри – 15х15х3 см. Використано крейдований картон. Кришка теж відкидається, з вікном;
усіляких солодощів поштучно: велика коробка на 25 осередків (25х25х11 см). Матеріал – мікрогофрокартон. Верх глухий.
Щільні, міцні, зручні, такі коробки забезпечують хороше збереження вмісту.

Підкладки
для тортів. Одна різновид картонний: діаметр 25-30 см, двостороння, з золотистим або сріблястим покриттям. Також є з ДВП: 25-30 см, щільна, з білим покриттям;
під тістечко. Підкладки паперові: тонка мереживна та щільна однорідна, з золотистим або сріблястим покриттям, двостороння. Обидві – 9 см в діаметрі.

Де знадобиться упаковка для десертів
Коробки для кондитерських виробів використовують повсюдно: фабрики з виробництва солодощів, кондитерські, кав'ярні, приватні особи, які готують десерти. Зручно в таких ємностях транспортувати солодощі – і для корпоративних, і для сімейних виїзних заходів. Підкладки активно використовують не тільки при подачі на фуршетний стіл, але і для презентації на вітринах.

Додаткові вироби
До упакувань ми пропонуємо паперові формочки – капсули: вони теж стануть в пригоді для солодощів. Наприклад, в них можна пекти мафіни, кекси та капкейки, причому і подавати теж. Найменувань та дизайнів чимало – більше десятка.
Стануть в пригоді для сервірування столу й етажерки. Наприклад, для подачі тортів та інших солодких страв. Є картонні й пластикові, різні за місткістю та дизайном.

Плюси співпраці з PartyPosud
Необхідно купити упаковку для кондитерських виробів? Вона є у всій різноманітності в каталозі інтернет-магазину PartyPosud. Як і інші товари для фуршетного столу. Звернувшись до нас, ви отримаєте якісну продукцію: у нас власне виробництво. Партію – гурт це або роздріб – формуємо, виходячи з побажань замовника. Оперативне доставлення заощадить вам час.

Телефонуйте! Різноманітні коробки та підставки чекають на вас!
Пропонуємо розглянути: