PARTYPOSUD.UA
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ отримувача (обов’язкове поле)
Номер Вашого телефону (обов’язкове поле)
0978010350
Транспортна компанія
Населений пункт
Номер відділення НОВОЇ ПОШТИ | індекс УКРПОШТИ
Спосіб оплати
Коментар до замовлення
Скоротити час обробки замовлення
При виборі НЕ ТЕЛЕФОНУЙТЕ МЕНІ

ПОСУД ДЛЯ КЕНДІ БАРУ ДО 100 МЛ

Посуд для кенді-бару до 100 мл: ефектний мінімалізм
Фуршетний стіл приваблює не тільки декором, але й презентацією страв. Тому підбір посуду – завдання ще те. У кейтерингу посуд особливий, створений спеціально для подачі міністрав, презентації, доповнення будь-якої концепції, що панує на святі. Купити посуд для кенді-бару до 100 мл легко, причому і гуртом, і в роздріб, звернувшись напряму до виробника – компанії PartyPosud. Погляньте в каталог, подивіться, які тут стаканчики й тарілочки, скільки є форм у цього виду посуду. У ньому кожне частування – шедевр.
Посуд для кенді-бару до 100 мл: особливості та види
Родзинка стаканчиків та презентаційних ложок даного виду – дизайн. Форма незвична – обтічна кругла, геометрія у своєму справжньому вигляді. Назви досить красномовні:
«Конус»;
«Крапля»;
«Овал»;
«Піраміда»;
«Хвиля» та ін.
Виглядають вироби оригінально, їх ні з чим не сплутати. Попри незвичну форму вони зручні для утримання. Такий посуд для фуршету – до 100 мл, а значить мініатюрний. Для разової порції десерту ідеальний.

Скло або пластик?
Матеріал, що використаний у виготовленні одноразових мініпосудин – полістирол. Завдяки йому тарілки та стакани на перший погляд створюють ілюзію скла. В основному списку вони прозорі, але є матові чорні, виглядають стильно та незвично. Товсті стінки роблять їх міцними та на відміну від скляних – менш травмонебезпечними. Та й краї не гострі, тому вироби безпечні навіть для дітей. Крім того, матеріал не виділяє шкідливих речовин, не боїться харчових кислот, без пластикового запаху та присмаку.

Сфера використання десертних стаканчиків
На озброєнні подібні місткості для десерту в організаторів кейтерингу, кав'ярень, кондитерських. Навіть вдома запас не завадить – на випадок свят. Зазвичай на фуршетному столі для закусок використовують ложки, солодке подають в стаканчиках. Завдяки прозорим стінкам багатошарові частування виглядають ефектно. Мають гарний вигляд прозорі пластикові мініпосудини на вітринах з класичними або автентичними солодощами.

Додаткові пропозиції
Для подачі десерту на фуршет знадобиться не тільки купити посуд для кенді-бару до 100 мл. Потрібен додатковий, наприклад, іншого виду – більш місткий. Це стакани й тарілки від 100 мл, ложки для подачі. Не обійтися без столового наряддя – ложок та виделок. Необхідні шпажки та соус-капсули? Є в каталозі й вони.

Вигода співпраці з PartyPosud
Коли потрібен посуд для фуршету до 100 мл, не губіться в здогадах, де його шукати! Замовляйте стаканчики й тарілочки для презентації у компанії PartyPosud. У нас власне виробництво. А це запорука:
відмінної якості;
невисокої вартості (стосується гуртових партій та роздробу);
оперативного доставлення;
товару в наявності;
можливості вибору варіанту пакування індивідуально.

Прийшов час поповнити запас фуршетного посуду? Телефонуйте! Сучасні стильні вироби для фуршетного столу будуть під рукою і допоможуть зробити подачу страв небанальною.
Пропонуємо розглянути: