PARTYPOSUD.UA

ПОСУД ДЛЯ КЕНДІ БАРУ від 100 МЛ

Посуд для десертів від 100 мл: для об'ємних порцій
Великі порції смачної їжі вимагають великого посуду. Якщо передбачене доставлення – також і зручної форми, обов'язково наявності кришечки. Необхідно купити посуд для десертів від 100 мл? Він – в каталозі PartyPosud. Ці одноразові ємності для кейтерингу нічим не поступаються дорогим, причому виглядають не гірше, навіть навпаки. Вони годяться і для доставлення, і для стаціонарної подачі їжі, для десертів і несолодких частувань. Придбати їх можете гуртом чи вроздріб.
Який він – посуд для десертів від 100 мл
Варіацій дизайнів подібних склянок кілька: стандартний, «Піраміда», «Конус», на ніжці. Форм зовсім небагато, але підібрані найзручніші для доставлення їжі, особливо великими партіями. Обсяг посудин – 100, 120,175 і 200 мл. Родзинка – наявність кришки. Вона щільно прилягає, а тому ризик пошкодження вмісту мінімальний. Для напоїв з собою особливо зручно.
У виготовленні стаканчиків використаний полістирол. Цей матеріал замінює скло. Він не настільки важкий, більш міцний, щільний, пружний. Естетично нічим не поступається класичному склу. Як за гігієнічністю: немає пластикового запаху, стороннього смаку, а харчові кислоти ніяк не порушують структуру полістиролу. Хіба що не слід наповнювати ємності гарячим, вже тим паче – лити окріп.

Ідеї для використання
Перш за все десертний посуд від 100 мл необхідний для кейтерингу. Ну що може бути органічнішим на фуршетному столі, ніж такий її вид? Однак потреби в одноразових стаканчиках з полістиролу ним не обмежуються. Купують одноразові стаканчики бістро, точки продажу їжі з собою, пункти доставлення, кав'ярні, автозаправки, відділи кулінарії супермаркетів та багато інших закладів.

Для яких страв стаканчики
В першу чергу пластикові мініпосудини призначені для десертів. Всілякі яскраві види солодощів – шарові та мусові десерти, морозиво, желе, нарізані фрукти – ідеальні в прозорому об'ємному посуді. Але не забороняється подавати в них холодні напої – воду, соки, фрапе, ice tea. Чудово виглядають в прозорій полістиролі нарізані овочі, салати, міні-закуски.

Додаткові замовлення
У комплект до великих склянках замовляють ємності іншого виду, трохи менші – до 100 мл. Варіантів дизайну в цьому каталозі набагато більше. До того ж знадобляться тарілочки та ложки для презентацій десертів. І різноманітні витратні матеріали: трубочки, соус-капсули, шпажки. Усе це та інше ви знайдете у нас – погляньте в каталозі.

Переваги замовлення у PartyPosud
Замовляйте великі одноразові стаканчики у PartyPosud. Перша й найважливіша перевага – у нас власне виробництво. Цей факт вплинув на багато що:
якість. Ми знаємо, з чого робимо вироби, тому гарантуємо міцність, гігієнічність, безпеку;
вартість: що гуртові, що роздрібні партії недорогі – купити посуд для десертів від 100 мл пропонуємо за цінами виробника;
можливості вибору. Продаємо партії з варіантів упакування для будь-якого замовника, враховуючи побажання (від 10 одиниць).

Потрібен об'ємний десертний посуд від 100 мл? Звертайтеся в PartyPosud! І отримаєте товар, який вас не розчарує.
Пропонуємо розглянути: