PARTYPOSUD.UA
Click to order
СПІВПРАЦЯ З PARTYPOSUD.UA
1
Знайомство
Шановні партнери, наша компанія працює на ринку України з 2015 року і є виробниками більшої частини асортименту даного магазину. Ми маємо парк виробничих потужностей та виготовляємо продукцію з полістиролу, полієтилену та поліпропілену.

Будемо дуже раді познайомитися з Вами і співпрацювати, для цього просимо Вас повідомити як називається Ваше підприємство/бренд/магазин/інтернет-магазин тощо. Ця інформація допоможе нам краще розуміти Ваші потреби, співпрацювати в соц.мережах та спрямовувати замовників з Вашого міста, що мають стислі строки.
2
Бренд та упаковка
Маючи власний відділ збуту, ми вирішили не наносити позначку з брендом на продукцію власного виробництва, щоб мати змогу ефективно працювати з Вами. Це ж саме стосується індивідуальної упаковки склянок, приборів тощо, для Вашої зручності вони не мають жодних позначок, пов'язаних з нами. Але зовнішня упаковка (коробка) має всі необхідні маркування для споживача, окрім цього у кожній коробці Ви зможете найти інформаційний вкладиш про продукцію та виробника.

Шановні партнери, зверніть увагу, ми відправляємо продукцію виключно від свого імені, не знімаючи тих елементів маркування, що присутні на упаковці. Ви працюєте зі своєю клієнтською базою самостійно.
3
Перше замовлення
Наші умови співпраці досить прості:
  • Ви робите першу одночасну закупку асортименту товару від 3 000 грн.
  • Товарний склад та кількість Ви обираєте самостійно за власними потребами, але керуєтесь розрахунком кількості закупки принаймні від одного ящику обраного найменування. (Менше ящику найменування ми не можемо рахувати по оптовій ціні.)
  • Якщо Вам знадобиться, ми можемо надати комплект небрендованих фото для Вашого інтернет-магазину.
4
Розвиток клієнтської бази
Після відправки товару ми надаємо Вам 6 (шість) календарних місяців для побудови системи збуту нашої продукції та формування власної клієнтської бази.
5
Повторні замовлення
Після закінчення строку у шість місяців, ми просимо Вас робити регулярні щомісячні сумарні замовлення від 10 000 грн для збереження статусу "дилера". За це Ви додатково отримуєте безкоштовну доставку Новою Поштою.
Увага, це не обов'язково повинно бути одночасне замовлення, замовляти можна і декілька раз на місяць на загальну суму від 10 000 грн.
6
Партнерство
Ми будемо дуже раді співпраці з Вами, спільним ідеям і зусиллям по розвитку українського ринку кондитерської справи та кейтерингу.
Готові до співпраці
або залишились питання?
Замовлення online 24/7/365
Оператори з ПН-ПТ 9:00-18:00
mail@partyposud.ua
+38(063)673 1492
Україна, м. Харків
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних.