PARTYPOSUD.UA
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ отримувача (обов’язкове поле)
Номер Вашого телефону (обов’язкове поле)
0978010350
Транспортна компанія
Населений пункт
Номер відділення НОВОЇ ПОШТИ | індекс УКРПОШТИ
Спосіб оплати
Коментар до замовлення
Скоротити час обробки замовлення
При виборі НЕ ТЕЛЕФОНУЙТЕ МЕНІ
Про Нас
Partyposud.ua - український виробник посуду і витратників для кондитерів. Асортимент вироблених нами товарів широко використовується при виїзному обслуговуванні - кейтерінгу на різних заходах: весіллях, днях народження, корпоративах та ін. Наш основний замовник - кондитери, які використовують нашу продукцію при організації Кенді барів і фуршетів на перерахованих вище святах.

В арсеналі нашої продукції Ви можете знайти:
Ми прагнемо надати своєму замовнику максимальну кількість цільових товарів в своєму інтернет-магазині, тому з недавнього часу в нашому асортименті можна знайти кондитерську сировину. На теперішній час це порошки з фруктів і ягід, овочеві порошки, а також фрукти і ягоди шматочками. Дана продукція використовується в кондитерському, кухарському і хлібопекарському напрямках.
Наша компанія успішно працює на українському ринку з 2015 року. Продукцію власного виробництва та партнерські товари ми продаємо за допомогою наших інтернет-майданчиків - основний з яких це наш інтернет-магазин partyposud.ua і допоміжний на маркетплейсі partyposud.com.ua. Кожен співробітник компанії щодня працює над обслуговуванням і поліпшенням ввіреного йому процесу. Як наслідок, ми сміливо можемо стверджувати, що компанія «Патіпосуд» найкраща в нашому сегменті ринку, це підтверджується тисячами лояльних замовників, які співпрацюють з нами на постійній основі, а також будують свій бізнес на основі нашої продукції, за що ми їм безмежно вдячні і готові і далі вдосконалюватися.

Ми пропонуємо посуд для десертів в оптом і в роздріб. Вся продукція якісно упакована таким чином, щоб ми могли однаково легко відправляти як великі замовлення крупному регіональному замовнику, так і в дрібний роздріб - мамі, яка готує частування на день народження своєї дитини.

Всі замовлення приймаються за допомогою нашого мобільно-адаптованого зручного інтернет-магазину, електронною поштою, по телефону, за допомогою месенджера Viber, в діректах Instagram і Facebook - будь-яким зручним для Вас способом.
Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 9:00-18:00.

Будемо дуже раді співпраці з Вами!
Пропонуємо розглянути: